Hilbet Hesap Silme

0
569
Hilbet Hesap Silme

İnsanın içini açacak şekilde tasarlanan Hilbet kullanıcılarını önemseyen, onlara her zaman avantajlar vaat eden bir platformdur. Baktığımızda kaliteli özellikler ile donatıldığı açıkça görülmektedir. Bonus ve promosyon bakımından zengin olup çok sayıda yatırım ve kayıp kampanyasına sahiptir. Bunların hepsini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki bu platform mobil uygulama geliştirerek isteyen herkese kolayca erişim hakkı tanımıştır. O halde boş yere zaman geçirmeyin ve hemen buraya kayıt olarak para kazanmaya başlayın. Yoksa siz kayıtlı mısınız? Eğer ki Hilbet hesap silme hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Buradaki anlatımımız sayesinde saniyeler içerisinde hesabınızı kalıcı olarak silebileceksiniz. Bu noktada bazı önemli konulara da dikkat etmelisiniz.

Hilbet Hesabı Nasıl Silinir?

Uzun zamandır ülkemizde hizmette bulunan Hilbet bilindiği üzere sürekli olarak kendisini geliştiren ve yenileyen bir kuruluştur. Artık ondan sorunsuz şekilde yararlanabilir ve tüm özelliklerini kullanarak para kazanabilirsiniz. Eğer ki siz kullanmak istemiyorsanız ve Hilbet hesap silme yapmak istiyorsanız o zaman önce hesabınıza girin. Daha sonra ayarlar sayfasına gidin. Ardından hesabı sil butonuna tıklatın. Karşınıza gelen ekranda önce şifrenizi girin. Devam et butonuna tıklayın.

Sizden istenen telefonunuza gelen kodu yazın. Daha sonra kaldırmak istediğiniz tüm özellikleri oradan seçip kaldırın. Ardından devam et butonuna tıklayın ve onaylayın. İşte işlemler bu kadar basit olacaktır. Artık kalıcı şekilde hesabınız kapanmış olacaktır.

Hilbet Hesap Dondurma İşlemi

Size ait olan hesabınızı kapatmak bir daha geri dönüşü olmaması demektir. Daha doğrusu onu tekrardan kullanabilirsiniz ancak aynı hesabınızı kullanamazsınız. Biliyorsunuz ki Hilbet tarafından eski hesaplara sunulan pek çok ayrıcalık bulunmaktadır ve bu nedenle silmeniz halinde hepsinden feragat etmiş olursunuz. Bizim tavsiyemiz ise kalıcı olarak silmek yerine geçici bir süreliğine hesabınızı askıya almanızdır. Eğer bunu yaparsanız sizin bir sonraki girişinize kadar hesabınız kapalı kalır. Dolayısıyla kullanmak istediğinizde gelip kullanır ve tüm avantajlardan yararlanmaya devam edersiniz. Bunu da yine hesap ayarları kısmından yapacaksınız ancak bu kez hesabı dondur butonunu tıklatacaksınız. Gerekli adımları yaptıktan sonra hesabınız istediğiniz kadar askıda kalacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz